Porto 2 Life Pe Na Areia Gav Resorts
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Simbassäng Utomhusbassäng |
| Privat strand Strand | Fitness/Gym Fitnesscenter | Aktiviteter Vattenpark |
| Spa & Hälsocenter | Mat/Dryck Restaurang Bar/lounge | Barnvänligt Barnklubb |
Det bekväma Porto 2 Life Pe Na Areia Gav Resorts Pôrto das Galinhas, som är beläget inom 4 km från Cachaçaria e Pimentaria Tio Gilson, erbjuder restaurang.
Se till att besöka Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa inte långt från detta bekväma hotell. Inom 25 minuters promenad från hotellet hittar gästerna Praia de Muro Alto.
Rummen har balkong. De är inredda med vitrinskåp och skrivbord. I rummen finns plattskärms-TV med satellitkanaler, samt bekvämligheter som luftkonditionering. Gästerna kan använda badlakan och handdukar i de privata badrummen som är utrustade med en separat toalett och en dusch.
Terrassbaren erbjuds för dig som vill njuta av vistelsen.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- Husdjur tillåtna
- Elbilsladdstation
Mat och drycker
- Restaurang
- Bar/lounge
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Vattenpark
- Trädgård
- Spa & Hälsocenter
- Bastu
- Fitnesscenter
Service
- Rumsservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- LCD-TV
- Barnklubb
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🚗
Kan jag parkera min bil i närheten av det bekväma Porto 2 Life Pe Na Areia Gav Resorts?
Det bekväma Porto 2 Life Pe Na Areia Gav Resorts erbjuder gästerna privat parkering. - ❓
Kan jag hitta en arbetsplats i mitt rum på det bekväma Porto 2 Life Pe Na Areia Gav Resorts?
Ja, arbetsbord finns i vissa rum på det bekväma Porto 2 Life Pe Na Areia Gav Resorts. - ❓
Får vi ta med våra husdjur på Porto 2 Life Pe Na Areia Gav Resorts?
Gästerna kan bo på Porto 2 Life Pe Na Areia Gav Resorts med sina husdjur.